Er det noe du lurer på kan du gjerne kontakte oss:

Kontakt oss

Vår kundeservice er kjent som markedets beste. Skulle du ha behov for å kontakte oss i Hesbynett vil du alltid finne svært hyggelige, motiverte og kunnskapsrike medarbeidere. Fornøyde kunder er nøkkelen til vår suksess, derfor yter vi alltid vårt beste for at du skal bli fornøyd.

Kontakt oss på telefon 51 53 20 53 hverdager 09.00-15.00 (vi har lunch 11.00-12.00), eller du kan bruke skjemaet under.
Vakttelefon: 88 00 88 94 (alle dager 08.00-21.00)
Besøksadresse: Hesbynett AS, 4 etasje, Hesbygata 5, 4014 Stavanger
Du finner oss også på Facebook!

 

Kart og veibeskrivelse
Levert av Det Norske Kartselskap AS

Frode Hesby
Daglig leder
90688809
frode@hesby.net

Terje Storevik
Salgssjef
90363416
salg@hesby.net

Solvi Anne Hesby

Sølvi Anne Hesby
Kontroller
anne@hesby.net

Johannes Nessa
Driftskonsulent
johannes@hesby.net

Øyvind Bredland
Teknisk sjef
oeyvind@hesby.net

Karin Hesby
Økonomimedarbeider
karin@hesby.net

Rune Rimereit Finvik
Konsulent
rune@hesby.net

Fredrik Tønnessen
Deltidsansatt
fredrik@hesby.net